baner sušené chilli.top baner Chilli.top baner semena chilli.top

Zajímavosti (1)


Co na pálení žáhy a překyselení žaludku

8.2.2013 [aloe-info.cz]

zažívací trakt, pálení žáhy, refluxní choroba jícnu
Špatně fungující trávení a nepříjemné pálení žáhy představují problém, který bychom neměli přehlížet ani podceňovat. Neřešení tohoto problému může vést k dalším a vážným onemocněním (zánět a rakovina jícnu, žaludeční vředy). Proto při opakovaném pálení žáhy zbytečně neotálejte a začněte s jeho řešením.

Můžete začít pravidelně pít Aloe Vera gel. Zkuste to, jsou s tím dobré zkušenosti. Pokud by problémy pokračovaly navštivte odborného lékaře, který při vyšetření jícnu, žaludku a dvanácterníku pravděpodobně zjistí příčinu potíží a stanoví diagnózu…


Jak fungují kapky na prodlužování řas

8.10.2012 [perfectlashes.cz]

Jak fungují kapky na prodlužování řas, současný hit na trhu s řasovou kosmetikou? Základem je kompozice obsahující bioaktivní růstové stimulátory, kterou můžeme bez nadsázky označit za převratnou novinku v řasové kosmetice. Použití kapek navíc znamená úsporu peněz a vzácného času, který jinak ztrácíte při opakovaném nalepování umělých řas a dalších procedurách v řasovém studiu.


Aloe Vera gel a Wobenzym

17.5.2012 [aloe-info.cz]

Aloe Vera gel

Velmi zajímavé léčebné efekty při doplňkové léčbě řady závažných onemocnění má díky svému unikátnímu složení gel z Aloe Vera. Přitom se jedná o rostlinu, jejíž léčivé účinky zná lidstvo několik tisíc let(!) Jak vypadá srovnání s velmi známým lékem Wobenzym?

V gelu bylo prokázáno a izolováno již kolem dvou set biologicky aktivních látek. Aminokyseliny, enzymy, polysacharidy, vitamíny, minerály a řada dalších. Je zajímavé, že celá směs je vyvážená a látky spolu působí v tzv. synergii, kdy se léčebné efekty nejen sčítají, ale často násobí.

Aloe Vera se užívá vnitřně (pití gelu) nebo zevně ve formě pleťových krémů, mastí a sprejů. Zajímavé jsou např. účinky Aloe Vera gelu v kombinaci se včelím medem při léčbě mozkových nádorů (Walkerův tumor).